EĞİTİM VARSA GELECEK VAR

Ben altı kişilik bir ailenin en küçüğüyüm. İlkokul yıllarında hiç çantam olmadı. Garibanlığın ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Bu yüzden bölgemizde okuyan evlatlarımızın ihtiyaçlarını biliyor ve her daim yanlarında oluyor, elimizden geleni yapıyoruz.

Anasınıfından 8. sınıfa kadar olan yaklaşık 6 bin öğrencimizin kırtasiye malzemelerini karşılayarak, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılında Kemer'imizde, Lise Eğitimi devam eden 1100 öğrencimizin, 2020 yılında da pandemi tedbirleri kapsamında Tekirova, Göynük, Çamyuva, Beldibi, Kiriş ve Kuzdere mahallelerindeki okullarda eğitim alan 200 öğrencimizin C plakalı araçlarla ücretsiz taşınmasını, okullarına ve evlerine ulaşımını güvenli bir şekilde sağlayarak ailelerimize bir nebze olsun destek olmaya çalışıyoruz.

İçinde bulunduğumuz süreci fırsata çevirerek Kemer'imizde bulunan 22 okulumuzun tüm boya, badana, tamir ve klima gibi ihtiyaçlarını giderip, Beldibi'nden Çıralı'ya kadar olan okullarımızın bahçe duvarları, bahçe çitleri, giriş kapıları, yağmur suyu tahliye çalışmaları, korkulukları, güvenlik kulübesi, kantin yapımları, bank gibi ihtiyaçlarını da eksiksiz şekilde yerine getiriyoruz.

Daha önce gazino olarak da kullanılan Ahmet Erkal Spor Tesislerindeki binayı, üniversite öğrencilerimize destek olmak amacıyla Eğitim ve Destek Merkezine dönüştürerek 11 öğretmenimizin gözetiminde, 153 öğrencimizin ücretsiz kurs alabildiği, hazırlık sınavlarına girebildiği eğitim yuvası haline getirdik.

Bizler biliyoruz ve her daim söylüyoruz; “Çocuklarımız geleceğimizdir. Eğitim varsa gelecek var.." En büyük temennimiz pandemi sürecinin en iyi şekilde, bir an önce atlatılarak çocuklarımızın çok özledikleri, uzun süredir kapalı olan okullarımızın tekrar açılması, okulları ile buluşmaları ve okullarımızın yine cıvıl cıvıl olmasıdır.

Ve bizler yine evlatlarımızın yanlarında olacağız..

Sevgi ve Saygılarımla
04.02.2021

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi