RAMAZAN AYI DAYANIŞMA, YARDIMLAŞMA VE PAYLAŞMA AYIDIR

Paylaşmanın verdiği mutluluğun yeri başkadır; Evi, hayatı, tecrübeleri veya sevgiyi paylaşmanın sıcaklığıyla ısınır içimiz.. Beldibi'nden Çıralı'ya bölgemizde ihtiyaç sahibi tüm halkımızın tespitini yapıyor ve evlerine gıda kolilerimizi ulaştırıyoruz.

Ramazan ayı içerisinde toplamda 10.000 adet gıda yardımımızı halkımıza ulaştırmış bulunmakta ve Ramazan ayının bolluk, bereketinin sofralarımızda olabilmesi için aralıksız gıda yardımlarımızı devam ettirmekteyiz.

2020 Mart ayından bugüne kadar yaşanan salgın sonucu çoğu hane halkı güç duruma düşerek çeşitli sıkıntılar yaşamış, bizlerde bu dönemde gerek Kemer Belediyesi, gerek Necati Hoca olarak bu süreçte desteklerini bizlerden esirgemeyen Değerli İş insanlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte elimizi taşın altına koyarak, her daim halkımıza destek olduk. İnşallah son iki yılda hazırlayamadığımız iftar çadırlarımızı 2022 senesinde yaparak Değerli Halkımızla bir araya geleceğiz. Bu vesile ile şimdiden Tüm Halkımızın Ramazan Bayramını ve 19 Mayıs ATATÜRK'Ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerim ile kutluyor, sağlıklı günler diliyorum..

Sevgi ve Saygılarımla

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi