6. MASTERLER BARIŞ KUPASI’NA DOĞRU

Kemer'de bu yıl 6'ncısı düzenlenecek olan Masterler Barış Kupası öncesi etkinliğin organizatörleri Ahmet Gök ve Osman Çetiner, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.
Kiriş mahallesindeki Daima Biz Otel'de 5-11 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliğe, Filistin'den üç, Tunus'tan iki, Fas'tan 1, Cezayir'den 1, Ürdün'den 1, Polonya'dan 1, Amerika Birleşik Devletleri'nden (ABD) 1 takım, Moğolistan'dan 2, Bosna Hersek'ten 1, Bulgaristan'dan 1, Kosova'dan 2 ve Türkiye'den 8 takımdan oluşan yaklaşık bin sporcu katılacak.
Organizatörler Gök ve Çetiner'in Başkan Topaloğlu'nu ziyareti sırasında, Kemer Belediyesi meclis üyesi Ferhan Fidan'da hazır bulundu.
Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, belediye olarak spora her zaman önem verdiklerini söyledi.
Düzenlenecek olan organizasyonda Kemer'e birçok ülkeden çok sayıda sporcunun geleceğini aktaran Başkan Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak tüm sporcuları Kemerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bu tür etkinlikler, Kemer'e ve Kemer'deki spor turizmine de büyük katkı sağlayacaktır. Belediye olarak sporun tüm branşlarına her türlü desteği verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Etkinliğe katılacak olan tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi