AESOB Başkanı Dere’den Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Tıraş'ın da yer aldığı ziyarette, AESOB Başkanı Dere'ye, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, Kemer Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Haftanın ilk günü yapılan bu ziyaret bize güç verir. Pandemi, savaş, deprem derken esnaf bu zor koşullara göğüs gerdi. Kemer Belediyesi olarak biz de esnafımıza elimizden gelen desteği verdik. Esnaf olmazsa biz de olmayız. Biz iç içe geçmiş durumdayız ve birbirimizi tamamlıyoruz” dedi.

AESOB Başkanı Dere ise göreve geldiği günden bu yana esnafa verdiği desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini ifade ederek, yerel seçimlerde başarılar dilediğini kaydetti.

Dere, ziyaret sonrası Başkan Topaloğlu'na ziyaret anısına hediyeler vererek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi