AHMET ERKAL DESTEK EĞİTİM KURS MERKEZİ YENİ EĞİTİM YILINA BAŞLADI

Ahmet Erkal Destek Eğitim kurs Merkezinde eğitim alan üniversite öğrencileri, yeni eğitim öğretim yılına başladı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 2021-2022 eğitim yılına başlayan kurs merkezindeki öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti. Ziyareti sırasında Başkan Topaloğlu'na, Belediye Başkan yardımcıları Emin Gül ve Baki Yalın'da eşlik etti.
Toplam 163 öğrenci, pandemi tedbirleri alınarak eğitim verilen kurs merkezinde, alanlarında uzman öğretmenler tarafından üniversiteye ücretsiz olarak hazırlanıyor.
Yeni eğitim yılına başlayan öğretmen ve öğrencileri ziyaret eden Başkan Topaloğlu, öğrencilerin önündeki uzun maratonda başarılı olacaklarına inandığını söyledi.
Topaloğlu, eğitim alan öğrenciler ve çocukları geleceğe hazırlayan öğretmenlerin mutlu olduğunu belirterek, “Geçen sene 170 öğrencimiz vardı. Geçen sene kursa gelen öğrencilerin üniversite sınavında başarılı olduklarını öğrendim. Öğrenciler ilk geldiği andan itibaren çıtayı yükseltiyor. Bizim için önemli olan burada eğitim alıp üniversiteyi kazanan çocuklarımızın ileride vatana millete hizmet etmesi. Bu konuda eğitime her türlü desteği veriyoruz. Çıtayı daha da yükselterek devam edeceğiz. İyi bir eğitim yılı olmasını diliyorum. Tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi