ALTIN PORTAKAL SİNEMA TIRI’ KEMER’DE

Bu yıl 3-10 Ekim tarihleri arasında 57'ncisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali etkinlikleri kapsamında yola çıkan ‘Altın Portakal Sinema Tırı' Kemer'de sinemaseverlerle buluştu.

Sinema gösterimi, Kemer Belediyesinin destekleriyle pandemi kurallarına uyularak Kemer Ralli Alanında hazırlanan sandalyelerde sinema keyfi yaşadı. Yapılan etkinliğe, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Asım Yıldırım da katıldı.

Yönetmenliğini Nihat Durak'ın yaptığı, usta oyuncular Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil ve Cezmi Baskın gibi isimlerin rol aldığı ‘Babam' filmini, sinemaseverler keyifle izledi.

Sosyal mesafe ve maske kuralları dikkate alınarak gerçekleştirilen olan etkinlikte vatandaşlar açık hava sinema keyfini doyasıya yaşadı.

Batmakta olan fabrikasını kurtarmaya çalışırken, karısının ani ölümü ile zihinsel engelli oğlu Arif ile baş başa kalan Yusuf'un, yıllardır kabullenemediği engelli oğlu için verdiği çabayı anlatan filmin izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi