ANA OKULUNDA ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

Kemer Arslanbucak Mahallesi'nde yapımı devam eden ana okulunda çalışmalar son hızıyla sürüyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun “Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla Kemer'in tanınmış turizmcilerinden Orduvar Akman ve eğitimci eşi Ülker Akman'nın katkılarıyla yapımı devam eden ana okulunun en kısa sürede bitirilmesi planlanıyor.

Arslanbucak Mahallesi 436 ada 3 parseldeki 2 bin 96 metrekarelik arsa alanına yapılan ana okulu, 100 öğrenci kapasiteli olacak ve ana okulunun içerisinde sınıflar, oyun alanları, yemekhane, mutfak, revir, idari ofisler, tuvaletler ve çok amaçlı salonlar yer alacak.

Başkan Topaloğlu'nun eğitim sektörüne kazandırdığı değerlerden birisi olacak olan ana okuluna Orduvar Akman – Ülker Akman çiftinin ismi verilecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer'in tanınmış turizmcilerinden Orduvar Akman ve eşi Ülker Akman'a Kemer'e ve eğitime ana okulu kazandıracakları için teşekkür etti.

Ana okulunu yapan firmanın çok hızlı ilerlediğini ifade eden Başkan Topaloğlu, “Yaklaşık 3 ay içerisinde burası tamamlanmış olacak. Biz de eğitim kadromuzu kuracağız ve yeni eğitim ve öğretim yılında çocuklarımızı eğitmeye başlayacağız.” dedi.

Topaloğlu, eğitime ana okulundan başlamanın ayrı bir önemi olduğunu anlatarak, “Burada çocuklarımıza arkadaşlık, birliktelik gibi değerleri anlatacağız. Ondan sonrası daha rahat olacaktır. İş insanlarımızla diyaloglarımız çok iyi. Kendilerini ziyaret ediyoruz ortak bir karar alarak yapılacak olan projelere zemin hazırlıyoruz. Vatandaşlarımız için hayırlı olan projelere destek oldukları için iş insanlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi