ANAOKULU İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR.

ANAOKULU İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Arslanbucak Mahallesi'nde yapımı hızla süren ana okulunda incelemelerde bulundu. Kemer Belediyesi'nin yer tahsisi ile Kemer'in tanınmış turizmcilerinden Orduvar Akman ve eşi eğitimci Ülker Akman'ın katkıları ile yapımı devam eden çalışmalar hızla devam ediyor.
Arslanbucak Mahallesi 436 ada 3 parseldeki 2 bin 96 metrekarelik arsa alanına yapılan ana okulu, 100 öğrenci kapasiteli olacak ve ana okulunun içerisinde sınıflar, oyun alanları, yemekhane, mutfak, revir, idari ofisler, tuvaletler ve çok amaçlı salonlar yer alacak. Ana okuluna Orduvar Akman ve eşi eğitimci Ülker Akman'ın adı verilecek.
Çalışmalar hızla sürüyor
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, okulları olan bir milletin, geleceğinin güvende olduğunu ifade ederek, “ Ana okulumuzda çalışmalar hızla devam ediyor. Kemerimize hayırlı olsun. 05.09.2021 tarihinde bölgemizin iş insanlarından sayın Orduvar Akman Bey ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde Anaokulumuzun yapımını üslenmiş, iş birliği protokolünü imzalayarak değerli vatandaşlarımıza bu mutlu haberi bildirmiştik. Arslanbucak Mahallesi 436 ada 3 parseldeki 2 bin 96 metrekarelik arsa alanında 100 Öğrenci kapasiteli içerisinde, oyun alanları, yemekhane, mutfak,revir,idari ofisler ve çok amaçlı salonların yer alacağı Anaokulumuzun yapım çalışmaları son hızıyla devam etmektedir. Bölgemize böylesine güzel bir okulu kazandırdığı için Kemer Halkımız adına sayın Orduvar Akman Bey'e ve eşi sayın Ülker Akman Hanımefendi'ye bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.”diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi