ANTALYA VALİSİ YAZICI KEMER’DE

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Antalya Hedeflenen Eğitime Nitelik Kazandırma (AHENK ) Projesi kapsamında, Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Eğitim ve öğretim faaliyetlerini planlamak, eğitimde nitelik ve kaliteyi arttırmak amacıyla başlatılan proje kapsamında kentin çeşitli bölgelerinde öğrencilerle buluşmaya devam eden Vali Yazıcı, Kemer'de bulunan Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde kitap okuma etkinliğine katıldı.
Yazıcı'ya etkinlik sırasında, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tekdemir, belediye meclis üyeleri Ramazan Kal, Semih Özdemir, Hakan Tuncer de hazır bulundu.
Öğrencilerle yaklaşık 20 dakika kitap okuyan Vali Yazıcı, Kaymakam Gemici, Belediye Başkanı Topaloğlu ve beraberindekiler daha sonra öğrencilerle sohbet etti.
Yazıcı, AHENK Projesi'ne başladığı günden bu yana büyük destek veren öğretmenlere de teşekkür etti.
Yazıcı, daha sonra Kemer Hilton Otel'de muhtarlar ve kamu kurum ile kuruluşlarının temsilcilerinin yer aldığı bir toplantı gerçekleştirdi.
Kemer'deki genel sorunlar ve çözüm yolları hakkında muhtarlarla fikir alışverişinde bulunan Yazıcı, muhtarların belediye ve diğer kurumlarla iş birliği içerisinde çalışmalarını tamamlaması gerektiğini kaydetti.
Toplantı sonrası Yazıcı ve beraberindekiler, muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi