ARSLANBUCAK’TA ANA OKULUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Kemer Arslanbucak Mahallesi'nde yapılacak olan ana okulunun grobetonu döküldü.

Çalışmaların hızla devam ettiği Anaokulu 8 ay sonra bitirilecek. Kemer'in tanınmış turizmcilerinden Orduvar Akman'ın katkıları ile yapılacak olan ana okuluna Orduvar – Ülker Akman çiftinin ismi verilecek.
Başkan Topaloğlu, Akman'ın okulu yaptırmayı üstlenmesinin ardından ana okulunun grobetonunun döküldüğü gün inşaat alnına gelerek, çalışmaları yerinde inceledi.

Arslanbucak Mahallesi 436 ada 3 parseldeki 2 bin 96 metrekarelik arsa alanına yapılan ana okulu, 100 öğrenci kapasiteli olacak ve ana okulunun içerisinde sınıflar, oyun alanları, yemekhane, mutfak, revir, idari ofisler, tuvaletler ve çok amaçlı salonlar yer alacak.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ana okulunun yapımını üstlenen turizmci Orduvar Akman'a teşekkür ederken, anaokulunun Kemer'e hayırlı olması dileklerinde bulundu. Ana okulunun yapımına hızlı bir şekilde başladıklarını belirten Başkan Topaloğlu, "8 ay gibi kısa bir sürede 100 öğrenciye eğitim veren okulu Kemer'e kazandırmış olacağız. Eğitime ve öğrencilerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz. Orduvar Akman'a ve eşi değerli hocam Ülker hanıma teşekkür ediyorum. Kemer'e şimdiden hayırlı olsun.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi