ATATÜRK PARKI BÜYÜK İLGİ ÇEKİYOR

Sezon başında gerçekleşen çevre düzenlemesi ile çehresi tamamen değişen Atatürk Parkı, Kemerliler ile yerli ve yabancı turistlerin buluştuğu bir merkez oldu.


Kemer Belediyesi tarafından işletilen Kafe estetik görünümü ve verdiği hizmet ile dikkat çekerken, parkın içerisinde oluşturulan selfie alanları da büyük ilgi çekiyor. Parkın içerisindeki yer alan fotoğraf çekim alanları içerisinde yer alan Kemer yazılı Kalp ve parkın adını taşıyan Ulu Önder M.Kemal Atatürk'ün imzasının bulunduğu ışıklı görsel parka gelenlerin gözdesi durumunda. Bu alanlarda özellikle gece fotoğraf çekmek için sıraya geçenler uzun kuyruklar oluşturuyorlar.


Yine parkın içerisinde yer alan Ters Ev de ziyaretçilerin akınına uğruyor. Ters evi ziyaret için gelen yerli ve yabancı turistler, özelikle gece saatlerinde büyük kalabalıklar oluşturuyorlar.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamasında “ Göreve gelmeden önce burasının halini hepimiz biliyoruz. Yaptığımız yeni peyzaj çalışmaları ile parkımızı halkımızın ve Kemer'e gelen misafirlerin daha rahat ve uygun kullanmaları açısından yeniledik. Parkımızın içerisinde oluşturduğumuz selfie ve fotoğraf çekme alanları büyük ilgi çekiyor. Özellikle misafirlerimiz üzerinde Kemer yazan ışıklı Kalp ve parkımızın adını taşıyan Ulu Önder M.Kemal Atatürk'ün imzasının bulunduğu ışıklı görselde fotoğraf çektirmek için sıra oluşturuyorlar. Parkın içerisinde yer alan Ters ev ise yine büyük ilgi çekiyor. Vatandaşlarımız gezi yollarında yürüyüş yapıp, sporlarını yapabiliyorlar. Buralarda çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan misafirlerimiz bölgemizin de en iyi şekilde tanıtımlarını yapmış oluyorlar. Kemerimize hayırlı olsun.”dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi