ATATÜRK PARKINDAKİ ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

Kemer'e yeni bir soluk kazandıracak olan Atatürk Parkı projesinde çalışmalar son hızıyla sürüyor.

İçerisinde kafe, ters ev, sosyal donatılar, yürüyüş yolları, dinlenme ve kitap okuma yerleri, aydınlatmalar ve çelikten iki adet köprünün olacağı parktaki çalışmalar tamamlanmak üzere.

Donatı alanları yapım işinde kontrollük faaliyetlerini yürütmeye devam eden Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kontrolör heyeti, parktaki her imalatı yerinde inceliyor.

İhale projesine, sözleşmesine ve teknik şartnamesine uygun olarak projenin tamamlanmasını sağlamak için canla başla mücadele eden belediye ekipleri, en kısa sürede projenin tamamlanarak halkın hizmetine sunulacağını belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Atatürk Parkı projesi Kemerimize yeni bir nefes olacak. Kemer'e çok yakışacağından hiç şüphe duymadığımız projemizde çalışmalarımız son hızıyla sürüyor. Belediye ekiplerimizde kontrollerini sağlamaya devam ediyor. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Kemer halkı bize güvensin ve bizi izlemeye devam etsin.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi