ATSO Başkanı Bahar, ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi’nde

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Kemer Belediyesi ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi'nde ücretsiz eğitim alan kursiyerleri ziyaret etti. Bahar'a ziyareti sırasında, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

ATSO Başkanı Bahar, Yer tahsisini Kemer Belediyesi'nin sağladığı ve ATSO tarafından yaptırılarak Kemer Belediyesi'ne devredilen Kemer Belediyesi ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi'nde ücretsiz kurs alan kursiyerleri ziyaret etti.

Şef Furkan Üstündağ, Başkan Bahar'a merkezde verilen kurslar, kursiyerler ve yaptıkları farkındalık projeleri hakkında bilgiler verdi.

Sınıfları tek tek gezen Bahar ve beraberindekiler, geleceğin müzisyenlerinin seslendirdiği eserleri dinledi. Bahar, kursiyerlerin seslendirdiği “Fikrimin ince gülü” adlı esere eşlik ederek, kursiyerlerle beraber şarkı söyledi.

Bahar, yaptığı konuşmasında, kendisinden önceki dönemde yapılan merkezin çok doğru ve önemli bir proje olduğunu belirterek, yapılan projeyi kendisinin de yeni yönetim olarak desteklediklerini söyledi.

Merkezde yapılan çalışmaları görmenin kendilerini çok memnun ettiğine işaret eden Bahar, “Bizim en çok yapmak istediğimiz şey “insana dokunmak”. Bu merkezde “insana dokunulduğunu” görüyoruz. ATSO olarak desteğimiz Kemer'e devam edecek. Ben çok mutlu ve memnun oldum. Tüm kursiyerlere başarılar diliyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi