ATSO BAŞKANI ÇETİN, KEMER BELEDİYESİNDE

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.

Ziyarette, Çetin'e, ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya'da eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, ziyarette yaptığı açıklamasında, ATSO Başkanı Çetin'in ziyaretinden mutluluk duyduğunu söyledi.

Topaloğlu, pandemi nedeniyle fazla görüşemediklerini ifade ederek, “Başkan Davut Çetin “Kemer'i biz çok seviyoruz, Kemer'e bir yatırım yapalım” dedi. Bize önerilerini sundular. Kemer'e neler yapılabilir düşüneceğiz. Bayramdan sonra kendilerine ileteceğiz. İnşallah her şey çok daha güzel olacak.” diye konuştu.

Çetin, normalleşme sürecinden sonra ilçe ziyaretlerine başladıklarını belirterek, Kemer'e de uğradıklarını söyledi.

Gelecek sene ATSO'nun kuruluşunun 140. yıl dönümü olduğunu hatırlatan Çetin, Antalya ilçelerinde yapacakları yatırımlar odluğuna değindi.

Çetin, Başkan Topaloğlu ile yapılacak yatırımları değerlendirdiklerini ifade ederek, “Önümüzdeki günlerde somutlaştırıp Kemer için, bizim üyemize, esnafımıza, tacirimize ne yaparız onları değerlendirip önümüzdeki günlerde Kemer'e proje yapmayı düşünüyoruz. Onun için geldik onları konuştuk. Bayramdan sonra da netleştireceğiz.” dedi.

Başkan Topaloğlu ve ATSO Başkanı Çetin, ziyaret sonrası birbirlerine çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi