ATSO BAŞKANI ÇETİN KEMER’DE

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ile ATSO Sanat ve Eğitim Merkezinde eğitim alan öğrencileri ziyaret etti.
Belediye Başkanı Topaloğlu ile ATSO Başkanı Çetin'e, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası Şefi Furkan Üstündağ eşlik etti.
Başkan Topaloğlu ve ATSO Başkanı Çetin, sanat ve eğitim merkezinde eğitim alan öğrencilere sohbet ederek, öğrendikleri şarkıları seslendirdi. Topaloğlu ve Çetin, çocukların seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik etti.
Öğrencilerin kısa zamanda kat ettikleri ve sergiledikleri performansı alkışlayan Başkan Topaloğlu ile ASTO Başkanı Çetin ve beraberindekiler, çocuklara dondurma sözü verdi.
Sanat ve Eğitim Merkezindeki ziyaret sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Topaloğlu, ATSO Başkanı Çetin'in kendilerinin yaptırdığı ve Kemer Belediyesi'ne devrettiği sanat ve eğitim merkezinin işleyişini yerinde gördüğünü söyledi.
Topaloğlu, merkezde eğitim alan çocukların çok mutlu olduğunu anlatarak, “ATSO Başkanımız Davut Çetin eğitim alan çocukların mutluluğunu gördü. Yaptıkları eserden dolayı gurur duydu. Kemer'de sanatsal faaliyetler anlamında başka projelerimiz de var. İlerde de bunları hayata geçireceğiz. Davut başkana ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza eğitim veren Furkan Üstündağ çocukları çok disiplinli yetiştiriyor. Daha üç günlük eğitim alan bir çocuk bile keman çalmayı öğrenmiş. Bu da bizim için büyük mutluluk. Her şey çok güzel olacak.” diye konuştu.
ATSO Başkanı Çetin ise merkezin 8 ay önce bu kadar güzel bir eğitim yuvasına dönüşeceğini düşünmediğini kaydetti.
Sanat ve Eğitim Merkezini yaparken merkezde ATSO üyelerine eğitim vermeyi de düşündüklerini dile getiren Çetin, “Burayı şu anda gördüm ve fikrim değişti. Kendimizin güzel sanatlar lisemiz ve kültür sanat merkezimiz var. Kemer'deki bu yerdeki eğitimi görünce benim fikirlerim değişti. Yaklaşık 1 aydır buradaki eğitimlerle ilgili fotoğrafları alıyordum ama kendim yerinde görmek istedim. Çok mutlu oldum. Bayramdan sonra çocuklarımızın sayısı da artacakmış. Ben bile eğitim almak istedim. Desteklerinden dolayı Necati başkanıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Başkan Topaloğlu ile ATSO Başkanı Çetin ve beraberindekiler daha sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi