ATSO Yönetimi Kemer Belediyesi’nde

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan Yardımcısı Boğaçhan Göksu ve yönetim kurulu üyeleri Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın da yer aldı.

ATSO Başkan Yardımcısı Göksu'ya, ATSO Genel Sekreter Yardımcısı Mediha Kaya ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Topaloğlu, ATSO'nun yeni başkanı Ali Bahar ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Topaloğlu, Kemer'e kazandırılan en önemli eserlerden birinin ATSO tarafından yapılan ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi olduğunu belirterek, merkezin yapımında emeği geçenlere de teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan Topaloğlu, merkez sayesinde Kemer'de sanatsal faaliyetlerin de arttığına dikkat çekerek, “Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası burada eğitim alıyor. Şef Furkan Üstündağ eşliğinde çocuklarımız konserlere çıkıyor. Antalya Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) iki defa konser verdiler. Geçen gün de burada bir konserimiz oldu. Daha önce Kemer'de hiçbir öğrencinin elinde müzik aleti yoktu. Bu konuda Furkan Üstündağ'ın emekleri yadsınamaz. ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi'nin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.

Başkan Topaloğlu, ATSO ile Kemer'de güzel projelere imza atmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

ATSO Başkan Yardımcısı Göksu ise Başkan Topaloğlu'na ATSO Başkanı Ali Bahar'ın selamını iletti.

Antalya'ya hizmet etmek için ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarına işaret eden Göksu, “Her kurumla iş birliklerini çok önemsiyoruz. Bu anlamda Kemer Belediyesi ile yapacağımız güzel çalışmaları bekliyoruz. Antalya'da dokunamayacağımızı düşündüğümüz bir sorun yok. Her soruna dokunabiliriz. Güzel bir lobi faaliyetiyle el ele vererek ortadan kaldırmayacağımız bir sorun görmüyoruz. Bu düsturla hareket etmeye çalışıyoruz. Bunun da meyvelerini yemeye başladık. Lobi faaliyetleri kapsamında Kemer Belediyesi'nin de bizlere desteği çok önemli. Bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ziyaret sonrası ATSO Başkan Yardımcısı Göksu, Başkan Topaloğlu'na çiçek verirken, Başkan Topaloğlu da Göksu'ya ardıç ve portakal çiçeği kolonyası hediye etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi