Başkan Necati Topaloğlu’ndan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 10 Kasım Atatürk'ü anma günü dolayısı ile mesaj yayımladı. Başkan Toğaloğlu mesajında “Kurtuluş Savaşı'nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 84. yılında saygı, rahmet ve özlemle anıyoruz” dedi.

Başkan Topaloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Mustafa Kemal Atatürk'ün milletine olan inancı ile Türk Milleti, tüm dünyada emsali görülmemiş bir kurtuluş mücadelesinin kahramanı olmuş; yokluk içinde mücadele veren bir milletin kahramanlığına yedi düvel şahit olmuştur.

Milletine bağımsız bir devlet ve insanca yaşama onurunu armağan eden Büyük Komutanımızın ‘en büyük eserim' diyerek nitelendirdiği ve bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimizi yaşatmalı ve daha da yüceltmeliyiz.

Bu duygu vesile ile bir defa daha Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden tüm gazilerimizi rahmet, minnet ve saygı ile anıyoruz.”

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi