BAŞKAN TOPALOĞLU, AESOB HİZMET İÇİ EĞİTİM TOPLANTISINA KATILDI

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB), Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar ilçelerde yer alan oda genel sekreterlerini Kemer'de topladı.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere'nin açılış konuşması ile başlayan hizmet içi eğitim toplantısına, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da katıldı.

Başkan Topaloğlu, yaptığı konuşmasında, her zaman esnafın yanında yer aldıklarını belirterek, "Her zaman esnafın yanında durduğumuz gibi siz değerli esnafa hizmet veren çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelmek bizim için mutluluk verici." dedi.

Başkan Topaloğlu, esnafın pandemi döneminde ve son dönem yaşanan ekonomik sıkıntılarda en çok etkilenen kesimlerin başında geldiğini kaydetti.

Rox Royal Hotel de gerçekleşen toplantıda oda genel sekreterleri eğitim ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile iyi bir iş birliği içersinde olduklarını ve her zaman esnafın yanında yer alan Başkan Topaloğlu'na toplantıya katılımlarından dolayı bir teşekkür plaketi verdi.

Toplantı sonrası Başkan Topaloğlu ve Adlıhan Dere bir araya gelerek gündemdeki gelişmeleri konuştular.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi