BAŞKAN TOPALOĞLU ANTALYA KİTAP FUARINDA

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 11'nci Antalya Kitap Fuarı açılışına katıldı.
Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, milletvekilleri ve siyasi parti temsilcileri ve onur konuğu olarak İlber Ortaylı'nın katıldığı açılışta kurdele kesimi sonrası fuarın kapıları kitapseverlere açıldı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Antalya Cam Piramitte pandemi tedbirleri alınarak yapılan kitap fuarına 234 yayınevi ve 206 yazar katılıyor.
Tarihçi, akademisyen ve yazar İlber Ortaylı'nın renk kattığı fuar ile ilgili konuşan Başkan Topaloğlu, “Bu yıl 11'ncisi düzenlenen Antalya Kitap Fuarı kapılarını kitapseverlere açtı. Ülkemizde kitap okuma oranını yükseltmek için güzel bir organizasyon. Eğitim konusunda başarılı olmak istiyorsak çok okumamız gerekiyor. Fuar alanını gezdim ve çok değerli yazarların sürükleyici kitapları var. Okumayı seven herkesi buraya davet ediyoruz. Fuarın açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Antalya Kitap Fuarı, 24 Ekim Pazar gününe kadar kapılarını açık tutacak.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi