Başkan Topaloğlu, Bakan Ersoy ile Londra Fuarı’nda bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Londra'da düzenlenen World Travel Market Londra Fuarı'nda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Topaloğlu'na Bakan Ersoy ile görüşmesi sırasında Antalya Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Muhittin Böcek de eşlik etti. Görüşme sırasında turizm sektöründe yaşanan gelişmeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Topaloğlu, Bakan Ersoy'un, Kemer, Çamyuva, Göynük ve Beldibi arıtmalarının ihalesini yaptıklarını aktardığını ifade ederek, “Sayın bakanımıza Kemer'e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kemer'e üç tane de günübirlik alan yaptılar. Kendileri Kemer'e daha fazla hizmet edeceklerini ifade etti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bakanımıza, Kemer Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu dile getirdik.” diye konuştu.

- Turizmcilerden Kemer standına yoğun ilgi

Fuarın ilk gününde ziyaretçi akınına uğrayan Kemer standını Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Sururi Çorabatır, Barut Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, Uluslararası Ticaret CEO'su Murtaza Kalender, spor turizmine öncülük yapan Şamil Yaşacan da ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu, Kemer standına gelen turizmcilerle istişarelerde bulunarak, Kemer'de yapılması planlanan ulusal ve uluslararası spor organizasyonları hakkında bilgiler verdi.

Fuar, 9 Kasım Çarşamba günü sona erecek.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi