Başkan Topaloğlu, El Sanatları Platformu üyeleriyle bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Mustafa Ertuğrul Aker Parkı içinde yer alan Sanat Sokağı'nda el emeği göz nuru ürünler üreterek satan El Sanatları Platformu üyeleriyle bir araya geldi.

Kemer Belediyesi Deniz Kafe'de yapılan etkinlikte El Sanatları Platformu üyelerinin misafiri olan Başkan Topaloğlu, platform üyeleriyle sohbet ederek bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Daha önce Atatürk Parkı içerisinde yer alan platform, park içinde yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle yeni yerleri olan Sanat Sokağı'na taşınmıştı.

Daha rahat etmeleri için yeni yerlerinde turistlerin de yoğun ilgisiyle karşılaşan El Sanatları Platformu üyeleri, desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ederek, çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, amaçlarının Kemerli kadınların ev ekonomilerine katkıda bulunmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

El Sanatları Platformu'nu, daha rahat bir ortamda çalışmaları için Atatürk Parkı'ndan Sanat Sokağı'na taşıdıklarını hatırlatan Başkan Topaloğlu, “El emeği göz nuru ürünlerinizi satarak ev ekonomilerinize katkı sağlıyorsunuz. Allah daha çok kazanmanızı nasip etsin. Seçim öncesi olduğu için birileri çıkıp “burası yıkılacak veya taşınacak” diyorlar. Burayı zaten biz yaptık. Niye yıkalım ki? Bu tür şeylerin konuşulması normaldir. Biz kendi yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Bizden bir isteğiniz olursa kapım her zaman açık.” dedi.

Öte yandan Başkan Topaloğlu, Deniz Kafe'de denize karşı çayını yudumlayarak dinlenme fırsatı bulan vatandaşlarla da selamlaştı.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi