BAŞKAN TOPALOĞLU, GÖYNÜK VE ARSLANBUCAK MAHALLELERİNDE AŞURE DAĞITTI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Muharrem ayı dolayısıyla Göynük ve Arslanbucak mahallelerinde vatandaşlara aşure ikram etti.
Daha önce Yeni Mahalle, Tekirova, Beldibi, Çamyuva ve Kuzdere mahallelerinde dağıtılan aşure, bu defa Göynük ve Arslanbucak mahallerinde kurulan pazar yerlerinde dağıtıldı.
Aşure dağıtımında Belediye Başkanı Topaloğlu'na, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Başkan Topaloğlu'nun eşi Fikriye Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Gül'ün eşi Hale Gül, Göynük Mahalle muhtarı Ramazan Pelit, Arslanbucak Mahalle muhtarı İsmail Uğur eşlik etti.
İlk olarak Göynük pazar yerine geçen Belediye Başkanı Topaloğlu ve beraberindekiler, pazar yerine gelen vatandaşlarla da sohbet etti.
Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Gül, daha sonra aşurenin başına geçerek vatandaşlara ve turistlere aşure ikram etti.
Pazar esnafını da tek tek ziyaret eden Başkan Topaloğlu ile Başkan Yardımcısı Gül, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.
Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Muharrem ayı dolayısıyla Göynük ve Arslanbucak mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiklerini ve aşure ikramında bulunduklarını belirterek, tüm Kemerlilerin Muharrem ayını tebrik ettiğini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi