Başkan Topaloğlu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ile bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Demre Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Demre-Kekova Festivali ve 20 proje ve 200 hizmet toplu açılış töreni için Antalya'ya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya gelerek sohbet etti.

Festival için Demre'ye gelen Genel Başkan Akşener'i, CHP ve İYİ Partili milletvekilleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve diğer belediye başkanları, il başkanları, ilçe başkanları, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri karşıladı.

Başkan Topaloğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir süre sohbet ederek, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Akşener, ABB Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, ve milletvekilleriyle Demre-Kekova Festivali ve 20 proje ve 200 hizmet toplu açılış törenini gerçekleştirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi