Başkan Topaloğlu: “Kemer’de bu yıl turizm anlamında büyük bir yoğunluk yaşanacağını tahmin ediyoruz.”

Türkiye'nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar, MITT Moskova Turizm Fuarı'nda Kemer standını gezerek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile bir araya geldi ve turizmde yaşanan gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kapılarını bu yıl 29'ncu kez açan MITT Moskova Turizm Fuarı'nda Kemer standına yoğun ilgi devam ediyor.

Kemer standını ziyaret eden misafirlere tanıtım promosyonları da dağıtan Belediye Başkanı Topaloğlu ile Başkan Yardımcısı Gül, Kemer standında Türkiye'nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar'ı ağırladı.

Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Gül ile bir araya gelen Büyükelçi Samsar, birebir görüşme yaparak Kemer turizmi hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Büyükelçi Samsar, Kemer'in Türk turizmi için önemli bir konumda olduğunu belirterek, Rus pazarının Kemer için en önemli turizm destinasyonları arasında yer aldığını kaydetti.

Başkan Topaloğlu ise yaptığı açıklamada, “Fuarda Kemer standımız ziyaretçi akınına uğruyor. Kemerimize gösterilen ilgiden oldukça memnunuz. Ülkemizin Moskova Büyükelçisi Sayın Mehmet Samsar standımızı ziyaret ederek bizleri memnun etti. Kemer turizmi ve sektörde yaşanan son gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kemer'de bu yıl turizm anlamında büyük bir yoğunluk yaşanacağını tahmin ediyoruz.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi