Başkan Topaloğlu; “Kemer’in daha iyi tanıtılabilmesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz.”

Turizm sektörünün kalbi 6-8 Kasım tarihleri arasında İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen WTM Londra Turizm Fuarı'nda atmaya devam ediyor. Fuarda yaptığı ikili görüşme ve anlaşmalarla Kemer tanıtımı yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer'in daha iyi tanıtılabilmesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz.” dedi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan yardımcısı Emin Gül'le birlikte katıldığı WTM Londra Turizm Fuarı'nda Kemer adına yoğun görüşme trafiğine devam ediyor.

Fuarın ilk gününde Başkan Topaloğlu, sırasıyla, TUI Dünya Başkanı Sebastian Ebel, Hüseyin Baraner, Nirvana Otelleri Koordinatörü Korhan Alşan, Odeon Tur Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, Kilit Hospitality Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit ve İngiltere'nin en büyük tur acentelerinden Holiday Best'in Genel Müdürü Hakan Kavalcı ile bir araya gelerek Kemer'in turizm sektöründe pazar çeşitliliğini artırmasına yönelik yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kemer'in marka değerini daha da yukarılara çekmek ve tanıtımını daha iyi yapabilmek adına verdikleri mücadeleyi sürdürdüklerinin altını çizen Başkan Topaloğlu, “Kemer olarak geçtiğimiz yıl olduğu gibi önümüzdeki süreçte de tüm turizm fuarlarında yerimizi almaya devam ediyoruz. Yaptığımız birebir görüşmelerle Kemer'in tanıtımı noktasında son derece önemli olduğunu düşündüğümüz fikir alışverişlerimizi yapıyor, acente temsilcileri ile bu yolda önemli adımlar atıyoruz. İngiltere pazarında Kemerimizi yükselen bir yıldız haline getirdik. İlçemize gelen İngiliz misafir sayısındaki hızlı artış da ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi