Başkan Topaloğlu Kumluca’da

Antalya'nın Kumluca ilçesinde etkili olan şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiledi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, sel felaketinin yaşandığı Kumluca'da incelemelerde bulunarak vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kumluca'da dün etkili olan şiddetli yağış sonrası ilçe merkezi, tarım arazileri, ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar sürüklendi. İlçede eğitimi de bir gün ara verildi.

Kumluca'da yaşanan sel ve su baskınlarına karşı Afet Koordinasyon Masası kuruldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kemer Belediyesi ve çevre belediyeler bir araya gelerek, iş makineleri, araç ve ekipman konusunda destek sağlanması için koordinasyon sağlandığı ifade edildi.

Sel felaketinin yaşandığı bölgelerde inceleme yapan Belediye Başkanı Topaloğlu'na, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın da eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, şiddetli yağıştan olumsuz etkilenen Kumluca'da incelemelerde bulunduklarını belirterek, yaraları en kısa sürede el ele vererek saracaklarını söyledi.

Finike ve Kumluca'da sel felaketinden olumsuz etkilenen tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini ifade eden Başkan Topaloğlu, “Kumluca ilçemizde yaşanan sel felaketini yakından takip ediyoruz. Sabah erken saatlerde başkan yardımcılarımızla bölgeye gelerek incelemelerde bulunduk. Kumluca Belediye Başkanı Sayın Mustafa Köleoğlu'na da geçmiş olsun dikeklerimizi ilettik. Komşu ilçemiz Kumluca'nın tüm ekiplerimizle yanında olduğumuzu ifade ettik. Bu büyük felaketi yaşayan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi