Başkan Topaloğlu, minik öğrencilerin yılbaşı heyecanına ortak oldu

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi'nin yer tahsisi ile Kemer'in ilk turizmcilerinden olan Orduvar Akman ve eşi Ülker Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde eğitim alan minik öğrencilerin yılbaşı heyecanına ortak oldu. Başkan Topaloğlu'na Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Bilici eşlik etti.

Anaokulunu, öğretmenlerinin yardımıyla yılbaşı konseptine uygun olarak süsleyen minik öğrenciler, yılbaşı konseptli dekorun önünde fotoğraf çektirdi.

Belediye Başkanı Topaloğlu, yılbaşı heyecanı yaşayan minik öğrencilerle, selamlaşıp sohbet etti. Bazı öğrenciler, “Başkan amcalarına” sarıldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, eğitime kazandırdıkları anaokulunda eğitim alan çocukların yılbaşı heyecanını paylaştıklarını belirterek, öğrencilerin ve ailelerinin yeni yıllarını kutladığını ve çocukların mutluluğu için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi