Başkan Topaloğlu Muharrem lokması ikramına katıldı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Alevi Kültür Derneği'nde Muharrem ayı dolayısıyla Muharrem lokması ikramına katıldı.

Kemer Alevi Kültür Derneği'nde düzenlenen lokma ikramına, Dernek Başkanı Ali Akar ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Hasan Ali Acar, Semih Top, Ramazan Kal, Ferhan Fidan, İlçe Müftüsü Recep Balaban, CHP Kemer Kadın Kolları Başkanı Sema Özdemir, Kemer Belediyesi eski Başkanlarından Hasan Şeker, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun eşi Fikriye Topaloğlu ve davetliler katıldı.

Dernek Başkanı Ali Akar, birlik ve beraberlik mesajları verdiği lokma ikramına katılan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise Muharrem ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olduğunun önemine değinerek, lokma ikramında emeği geçenlere teşekkür ettiğini ifade etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi