BAŞKAN TOPALOĞLU, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'deki muhtarlarla bir araya geldi.
Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın, birim müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Mahallelerdeki bazı ihtiyaçlar ve yapılması gerekenler ile ilgili Başkan Topaloğlu'ndan destek isteyen muhtarlar, Topaloğlu'nun bugüne kadar her zaman yanlarında olduğu için kendisine teşekkür etti.

Başkan Topaloğlu, muhtarların anlattığı park, alt ve üst yapı, köprü, asfalt gibi ana konularla ilgili yaşanan sıkıntıları tek tek not aldı.

Toplantıda konuşan Topaloğlu, pandemi nedeniyle herkesin zor günler geçirdiğini belirterek, vatandaşın sorunlarını dile getirmek için ilk ulaştıkları muhtarların da zor günler geçirdiğini söyledi.

Topaloğlu, pandemiyle yaşamaya alışmak zorunda olduklarını belirterek, pandemi sürecinde ilçedeki tüm kurumlara en fazla destek olan kurumun Kemer Belediyesi olduğunu kaydetti.

Pandemi olmasına rağmen halka hizmet etmeyi bırakmadıklarını ifade eden Topaloğlu, “Bana şu veya bu lazım diyen kimseyi geri çevirmedik. İhtiyaç sahibi olanlara her türlü desteği verdik. Önemli olan vatandaşı rahatlatabilmek.” dedi.

Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak her şeyi hesap ederek gittiklerine ancak önlerini göremediklerine değinerek, kurdaki dalgalanmalar nedeniyle alacak oldukları malzemeleri alamadıklarını ifade etti.

Başkan Topaloğlu'nun konuşmasının ardından belediye birim müdürleri muhtarların mahalleleriyle ilgili sorulara cevap verdi.

Muhtarlar, her mahalleye yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden dolayı Başkan Topaloğlu ve ekibine teşekkür etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi