BAŞKAN TOPALOĞLU, NORMALLEŞME SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı normalleşme sürecini ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Uzun süredir restoran ve kafe işletmecilerinin zor durumda olduğunu hatırlatan Başkan Topaloğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı normalleşme süreci kapsamında sabah saat 7.00-19.00 saatleri arasında yüzde 50 kapasite ile hizmet vermeye başlayacak olmalarını memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.
Topaloğlu, açıklamanın ardından Kemer'de de bir hareketlilik başladığına dikkat çekerek, “Bu süreci kuralları aksatmadan yürütmemiz lazım. Kurallara uymazsak tekrar kapanmak zorunda kalırız. Antalya zaten yüksek riskli bölgede. Mesafe, maske ve temizlik kurallarını aksatmamalıyız. Bölgemizde otellerimiz de açılmaya başladı. Turizm sezonuna yavaş yavaş hazırlanıyoruz. Sezonu iyi geçirebilmemiz için pandemiden kurtulmamız lazım. Tüm esnafa iyi sezonlar ve hayırlı işler diliyorum. Bu zorlu süreçleri hep beraber aşacağız. İnşallah her şey daha güzel olacak.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi