BAŞKAN TOPALOĞLU, ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, öğretmenlerle bir araya geldi.

Kendisi de emekli bir öğretmen olan Başkan Necati Topaloğlu, Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede bulunan bazı okullara ziyaret gerçekleştirdi.

Öğretmenlere, öğrencilerle güzel ve faydalı projelere imza atmaları için dolma kalem hediye eden Başkan Topaloğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tekdemir ve bazı okullarda öğretmenlerle bir araya geldi. Ziyaretler sırasında okulların okul aile birliği üyeleri de hazır bulundu.

Öğretmenlerin gününü kutlayan Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Öğretmenler, geleceğin nesillerini yetiştirerek önemli bir görevi üstleniyor. Onların sayesinde ülkemizin kalkınmasını ve gelişmesini sağlayacak olan çocuklarımız yetişiyor. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, ‘Öğretmenler; yeni nesli, Cumhuriyet'in fedakar öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.' sözü ne kadar da anlamlı. Geleceğin nesillerini yetiştirmek için canla başla mücadele eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutlarım.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi