BAŞKAN TOPALOĞLU PİLATES KURSUNDAKİ KURSİYERLERİ ZİYARET ETTİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye bünyesinde açılan pilates kursundaki kursiyerler ile bir araya geldi.
Belediye Başkanı Topaloğlu, Kemer Belediyesi'ne tahsisi yapılan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Sanat ve Eğitim Merkezi'nde Beden Eğitimi ve Spor hocası Sultan Yılmaz Ünal tarafından verilen pilates kursundaki kursiyerler ile sohbet etti.
Kursiyerlerin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Topaloğlu, Kemer'in kadınlarına her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.
Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, Sultan Yılmaz Ünal tarafından verilen kurstaki kursiyerleri ziyaret etmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Kursiyerlerin yüzlerindeki memnuniyeti gördüğünü anlatan Topaloğlu, “Kaynaşmış bir ekip var. Buradaki ekip dışarı antrenmanlarına da devam ediyor. İnsanlar burada hem spor yapıyor hem de kaynaşıyor. Bunlar güzel şeyler. Göynük, Çamyuva, Kemer, Tekirova ve Beldibi mahallelerinde de devam ediyorlar. Hepsine sağlıklı günler diliyorum.” diye konuştu.
Kursiyerler ise Kemer Belediyesi tarafından verilen ücretsiz pilates kursu için Başkan Topaloğlu'na teşekkür ederek, yapılan tüm hizmetlerden oldukça memnun olduklarını dile getirdi.
Kursiyerler daha sonra Beden Eğitimi ve Spor hocası Sultan Yılmaz Ünal eşliğinde dışarı antrenmanı yapmak üzere Kuzdere Mahallesine hareket etti.
Salondaki antrenmanlar haricinde dışarıda da antrenman yapan kursiyerler, sağlıklı ve düzgün bir vücuda sahip olmak için çalışıyor.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi