BAŞKAN TOPALOĞLU VATANDAŞLARA AŞURE DAĞITTI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara kendi elleriyle aşure ikram etti.
Kemer Yeni Mahalle'de kurulan Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait pazar yerinde aşure dağıtan Belediye Başkanı Topaloğlu'na, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Başkan Topaloğlu'nun eşi Fikriye Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Gül'ün eşi Hale Gül ve CHP Kadın Kolları Başkanı Sema Özdemir eşlik etti.
Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler önce pazar yerindeki esnafı ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.
Pazar yerine gelen vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Gül, daha sonra aşurenin başına geçerek vatandaşlara ve turistlere aşure ikram etti.
Topaloğlu ve Gül, daha sonra pazar yerinden ayrılarak Beldibi Mahallesi'nde kurulan pazar yerine geçti.
Pazar esnafını tek tek ziyaret eden Topaloğlu ve Gül, daha sonra vatandaşlarla turistlere aşure dağıttı.
- Belediye personeline aşure ikramı
Arslanbucak Mahallesi'ndeki Kemer Belediyesi Hizmet Alanına da uğrayan Topaloğlu ve Gül'e Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın da eşlik etti.
Başkan Topaloğlu işçilerle sohbet ederken, Başkan Yardımcıları Gül ve Yalın aşure kazanının başına geçti ve işçilere aşure ikram etti.
Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, aşurenin birlik ve beraberliği perçinlediğini belirterek, millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü olduklarını söyledi.
Hafta boyunca tüm mahallelerdeki pazar yerlerinde aşure dağıtımına devam edeceklerini ifade eden Topaloğlu, “Tüm halkımızın Muharrem ayını tebrik ediyorum. İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.
İlk defa aşurenin tadına bakan yabancı misafirler ise aşureyi çok beğendiklerini ve ikramlarından dolayı Kemer Belediye personeline teşekkür ettiklerini kaydetti.
Öte yandan Kemer Belediyesi ana bina önünde de belediye çalışanlarına aşure ikramında bulunuldu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi