Başkan Topaloğlu yol çalışmalarını inceledi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi 1022 ve 1024 sokaklarda yapımı eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Başkan Topaloğlu'na inceleme sırasında Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay eşlik etti.

İmar planlarının tamamlanmasının ardından büyük yatırımlar yapılmaya devam eden Kuzdere Mahallesi'nde yol, kaldırım ve park çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Kuzdere halkının hak ettiği hizmetleri birbir gerçekleştirmeye devam eden Belediye Başkanı Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi'nin çehresini değiştirmeye ve daha modern hale getireceklerini söyledi.

Mahalle genelinde yol, kaldırım ve park çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına kazandıracaklarına işaret eden Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak Kemer için çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini belirtti.

Başkan Topaloğlu, yaptığı incelemeler sırasında canla başla çalışan belediye personeli ile de sohbet ederek, kolaylıklar diledi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi