BAŞKAN TOPALOĞLU, ZABITALARIN GÜNÜNÜ KUTLADI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Kemer Belediye Zabıta Müdürlüğü personelini tebrik etti.
Başkan Topaloğlu, Zabıta Müdürlüğünde personeli ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kemer Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu da hazır bulundu.
Zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Topaloğlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Zabıta Haftasının 1826'dan beri kutlandığını söyledi.
Topaloğlu, diğer belediye personeline göre zabıta personelinin görev süresinin daha fazla olduğunu belirterek, zabıtanın halkla belediye arasında köprü vazifesi gördüğünü kaydetti.
Zabıtanın güven ve huzur ortamının sağlanmasında kolluk kuvvetlerinin en büyük destekçi olduğuna dikkat çeken Topaloğlu, “Zabıtanın sorumluluğu çok fazla. İnsanlara karşı her zaman güler yüzlü olması gerekiyor. Vatandaşa her zaman yardımcı olmak gerekiyor.” dedi.
Topaloğlu, zabıta personeline çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Kemer Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu ise Başkan Topaloğlu'nun ziyaretinde dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, görevlerini en iyi şekilde yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi