BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN ANKARA ZİYARETLERİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.
CHP Grup Toplantısı öncesi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ile bir araya gelen Belediye Başkanı Topaloğlu, daha sonra CHP Grup Toplantısına katıldı.
Başkan Topaloğlu, grup toplantısında Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını dinledikten sonra makamında kendisine nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Topaloğlu'na ziyaretleri sırasında Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Ali Acar da eşlik etti.
Kemer ile ilgili son gelişmeleri Kılıçdaroğlu'na aktaran Topaloğlu, Kemer'i turizm anlamında etkileyen Rusya-Ukrayna savaşı hakkında da istişarelerde bulundu.
Yaptığı ziyaretlerle ilgili olarak açıklama yapan Topaloğlu, partisinin grup toplantısına katılmak için Ankara'ya giderek toplantı öncesi bazı ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyledi.
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ile bir araya gelerek Kemer'de yaptıkları projelerden bahseden Topaloğlu, “Yaptığımız ve yapacağımız projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Meclis üyemiz Hasan Ali Acar ile grup toplantımıza katılarak genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu dinledik. Daha sonra kendisiyle bir raya geldik. Kemerimiz hakkında konuştuk ve Rusya – Ukrayna arasındaki savaşın Kemer'e ve turizme olan etkileri hakkında istişarelerde bulunduk. Bizleri içtenlikle karşılayan genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi