BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN BAYRAM MÜJDESİ

Kemer Belediyesi 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ve Ramazan Bayramı öncesi çalışanların maaşlarını ve ikramiyelerini gününden önce ödeyerek, çalışanlarının her zaman yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.
İşçilerin her zaman yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, yaptığı açıklamada, çok önemli iki bayram kutlayacaklarını söyledi.
Başkan Topaloğlu, 1 Mayıs Bayramı Emek ve Dayanışma Günü ile Ramazan Bayramı'nı idrak edeceklerini ifade ederek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilk önceliğimiz çalışanlarımızın maaşlarını günü gününe ödemek oldu. Çalışanlarımızın alın terleri kurumadan maaşlarını hesaplarına yatırdık. Şu anda 1 Mayıs İşçi Bayramı ikramiyesi, bayram ikramiyesi, yasal ikramiye ve aylık maaşları personelimizin hesaplarına yattı. Onların emekleri büyük. Güle güle harcasınlar. Tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü ve Ramazan Bayramlarını kutluyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi