BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, geçen hafta yaşanan şiddetli yağış ve fırtınada çalışan belediye personeli ile bir araya geldi.

Kemer Belediyesi Hizmet Alanında personelle bir araya gelen Belediye Başkanı Topaloğlu, geçen hafta meteoroloji tarafından Kemer için verilen kırmızı kod uyarı sonrası sahada gece gündüz çalışan belediye personeline teşekkür etti.

Başkan Topaloğlu, şiddetli yağış ve fırtınada Kemer genelinde yaşanan bazı olumsuz durumlara anında müdahale eden belediye personelinin canla başla çalıştığını söyledi.

Personelin şiddetli yağış ve fırtınada vatandaşların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderdiğini anlatan Topaloğlu, “Şiddetli yağış günü verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Evinize gitmediniz ve vatandaşın yardımına koştunuz. Yağmur çamur demeden çalıştınız. İlçemiz genelinde mazgallarda temizlikten tutun da bahçesini su basan evlerde su pompalarıyla suyu tahliye ettiniz. Büyük bir olumsuzluğa mahal vermediniz. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi