Başkan Topaloğlu'ndan futbolculara yemek

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Spor ve Kemer 2020 Futbol Kulübü'nün yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularıyla yemekte bir araya geldi.

Göynük Mahallesi'nde yer alan Ulusoy Kemer Holiday Club'da düzenlenen yemeğe, Başkan Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve belediye birim müdürleri de katıldı.

Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Gül, futbolcularla tek tek selamlaşarak sohbet etti. Hafta sonu kendi evlerinde oynayacakları maçlar öncesinde verilen moral yemeğinde konuşan Başkan Topaloğlu, hafta sonu oynanacak maçlarda Kemer'in her iki takımına da başarılar dilediğini söyledi.

İki takımının da başarıdan başarıya koşmaya devam ettiğine işaret eden Başkan Topaloğlu, Kemer'in takımlarının hak ettiği yerlere geleceğine inandığını aktardı.

Kemer 2020 Futbol Kulübü ve Kemer Belediyespor yöneticileri ise kendilerine verdiği desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiklerini kaydetti. Yemek programı hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi