BAŞKAN TOPALOĞLU'NDAN HAYIRLI OLSUN MESAJI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, köy okullarında yüz yüze eğitime geçilmesi dolayısıyla öğrencilere başarılar diledi.
Pandemi nedeniyle uzun süre ara verilen yüz yüze eğitimin, Milli Eğitim Bakanlığının kararıyla köy okullarında tekrar yüz yüze eğitime geçilmesi kararlaştırıldı.
Köy okullarında tekrar başlayan yüz yüze eğitim ve Kemer'de destek verilen eğitim ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Topaloğlu, “Çocuklarımız uzun süredir okuldan ve öğretmenlerinden uzak kaldı. Uzaktan eğitim olsa da yüz yüze eğitimin yerini tutmaz. Çünkü bende emekli öğretmenim. Çocukların saçını okşayıp onları seveceksin ki size güvenmeyi öğrensin.” dedi.
Başkan Topaloğlu, pandeminin en kısa sürede biterek her şeyin normale dönmesini umut ettiklerini dile getirerek, “İnşallah bu pandemi dönemi normale döner ve öğrenciler arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşur. Tüm umudumuz bu yönde. Kemer'deki anaokulundan üniversiteye kadar olan tüm öğrencilerin eğitimine destek veriyoruz. Bu konuda bir sıkıntımız yok. Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde en son öğrencilerimiz deneme sınavına girdi. Ben de kendilerini ziyaret ettim. Kemer'de eğitim konusuna hiçbir sıkıntımız yok. Belediye olarak eğitime yaptığımız destekler devam edecek. Her şey belediye olarak bize ait.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi