BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN KARDEŞ ŞEHİR ZİYARETİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kardeş şehir ilişkilerinin gelişimi amacıyla Ukrayna'nın Truskavets şehrine bir ziyaret gerçekleştirecek.
23-27 Ocak tarihleri arasında, iş birliği kapsamında iki şehir arasında yeni yollar geliştirmek, fikir ve önerileri tartışmak amacıyla yapılacak ziyarette, Belediye Başkanı Topaloğlu'na, belediye meclis üyeleri Hasan Ali Acar, İsmail Aka, Ferhan Fidan, Emrah Ayhan ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar eşlik edecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Topaloğlu, iki kardeş şehir arasındaki ilişkileri daha fazla geliştirmek amacıyla Ukrayna'nın Truskavets şehrinde bazı ziyaretler gerçekleştireceklerini söyledi.
Topaloğlu, Kemer ile Truskavets şehri arasındaki iş birliğini daha fazla geliştirmek istediklerini anlatarak, “İki kent arasındaki sosyal, ekonomik, turizm, sağlık ve diğer konulardaki iş birliğini genişletmek istiyoruz. Yapacağımız ziyaretler Kemer tanıtımına da büyük katkı sağlayacak. Özellikle turizm anlamında Kemer'in daha da fazla tanınmasına katkı sağlayacağız. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak güzel projelere imza atmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi