BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE ZİRVEDE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde eğitim alan öğrencilere motivasyon artırımı etkinliği düzenledi.
Yaklaşan üniversite sınavı öncesi kurs merkezinde eğitim alan öğrencilerin stresini azaltmak amacıyla Başkan Topaloğlu tarafından düzenlenen etkinliğe, Başkan Topaloğlu'nun yanı sıra kurs merkezindeki öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Öğretmenler ve öğrenciler, yaklaşık 12 dakikalık teleferik yolculuğunun ardından 2 bin 365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağının zirvesine ulaştı.
Zirvede karla karşılaşan öğrenciler soğuk havaya rağmen gönüllerinde eğlendi ve Kemer manzarasını izledi.
Bol bol hatıra fotoğrafı da çektiren öğrenciler, etkinliği düzenleyen Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, öğrencilerin yıl boyunca ders çalıştığını ve yorulduklarını belirterek, sınav streslerini azaltmak için etkinlik düzenlediklerini söyledi.
Pandemiden dolayı öğrencilerin yaşadıkları stresi atmaya ihtiyaçları olduğunu gördüklerine değinen Başkan Topaloğlu, “Öğrencilerimizi rahatlamaları için buraya bir gezi düzenledik. Çocukların mutluluğu yüzlerinden okunuyor. Eğitim varsa gelecek var. Eğitimden hiçbir şeyi kısmadan desteklerimize devam ediyoruz. Her şey çok güzel olacak.” dedi.
Kurs merkezi müdürü Suat Göv ise öğrencilerin üniversiteye hazırlık döneminde yaşadığı ufak kaygıları düzenlenen motivasyon artırımı etkinliği ile atlattıklarını kaydetti.
Düzenlenen etkinlikten çocukların çok mutlu olduğuna işaret eden Göv, çocukların Başkan Topaloğlu'nu çok sevdiğini ve kendilerine teşekkür ettiklerini dile getirdi.
Tarih öğretmeni Nurşen Gür de öğrencilerin zorlu bir süreçten geçtiğini aktararak, etkinlikten dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.
Fizik öğretmeni Duygu Aktüylü, etkinliğin öğrencilerin motivasyonları için çok iyi olduğunu kaydetti.
Öğrencilerden Sait Sağlam, sınavlara yoğun bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, “Sınava az bir zaman kala böyle bir etkinlik düzenlediği için Başkanımız Necati Topaloğlu'na teşekkür ediyoruz. Sınavdan sonra çok güzel yerleri kazanıp bu başarımızı Başkanımız Topaloğlu'na hediye etmek istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.
Öğrencilerden Erkut Kurt da üniversite sınavına iyi hazırlandıklarını ifade ederek, eğitime verdiği desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.
Kurs merkezinde eğitim alan bir başka öğrenci Hatice Kelbaş ise kurs merkezinde öğretmenlerden ve Başkan Topaloğlu'ndan çok ilgi gördüklerini anlatarak, “Buranın özel dershanelerden bir farkı yok. Bu kurs merkezinin açılmasının öğrenciler için çok önemli odluğunu düşünüyorum. Başkanımızın bize verdiği desteklerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi