BAŞKAN TOPALOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE ZİRVEDE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde eğitim alan öğrencilere motivasyon artırımı etkinliği düzenledi.
Belediye Başkanı Topaloğlu'nun eğitime kazandırdığı kurs merkezinde ücretsiz şekilde eğitim alarak üniversiteye hazırlanan öğrenciler, streslerini azaltmak ve moralini yüksek tutmak amacıyla gönüllerince eğlendi.
Etkinliğe katılan Başkan Topaloğlu, kurs öğretmenleri ve öğrenciler, yaklaşık 12 dakikalık teleferik yolculuğunun ardından 2 bin 365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağının zirvesine ulaştı.
Zirvede karla karşılaşan öğrenciler soğuk havaya rağmen gönüllerince eğlendi ve Kemer manzarasını izledi ve sucuk ekmek yedi.
Bol bol hatıra fotoğrafı da çektiren öğrenciler, etkinliği düzenleyen Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kurs merkezinde eğitim alan 293 öğrenciyi stres atmaları için Tahtalı Dağı'nın zirvesine gezi düzenlediklerini söyledi.
Öğrencilerin derslerden biraz sıyrılıp motivasyonlarını artırmaları ve enerjilerini atmalarını istediklerini ifade eden Topaloğlu, “Güzel bir gün oldu. Öğrencilerimizle keyifli vakit geçirdik. Daha sonra da öğrencilerimizi Antalya Akvaryum'a götüreceğiz. Bizleri burada ağırlayan Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü ve teleferik çalışanlarına teşekkür ediyorum. Eğitim varsa gelecek var demeye devam edeceğiz.” diye konuştu.
Olympos Teleferik Satın Alma ve Pazarlama Müdürü Haydar Culfa, öğrencilerin başarılı olacağına inandıklarını belirterek, “Öğrencileri zirvede ağırlamaktan çok mutluyuz. Enerji dolular. Onların enerjisi bize de geçti. Başkanımıza eğitime yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
Kurs Müdürü Suat Göv, Başkan Topaloğlu'nun öğrencilere daha önce kurs merkezinin bahçesinde mangal partisi verdiğini hatırlatarak, “Başkanımızın öğrencilere verdiği önem zaten belli. Bugün de motivasyonlarını artırmak adına Tahtalı Dağı'na geldik. Öğrencilere güzel bir moral oldu. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
Öğrencilerden Dilara Honamlı, zirvede çok eğlenceli anlar yaşadıklarını belirterek, etkinliği düzenlediği için Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.
Öğrencilerden Sude Atasever de kar topu oynayarak çok eğlendiklerini anlatarak, eğitime ve öğrencilere verdiği katkılardan dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini dile getirdi.
Etkinlik sonrası açıklama yapan kurs merkezindeki öğretmenler de öğrencilerin başarısı için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, öğrencilere verdiği desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi