Başkan Topaloğlu’ndan okullara 44 bin liralık bağış

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla hareket eden emekli öğretmen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, eğitime her anlamda katkı sağlamaya devam ettiklerini belirterek, Kemer'deki tüm okullara şahsi olarak 44 bin lira destek olduğunu ve eşit şekilde bölünen parayı okul aile birliklerine gönderdiklerini söyledi.

Kemer'de öğrencilere ve eğitime yaptığı katkılarla adından sıkça söz ettirmeye devam eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor.

Başkan Topaloğlu, ilçedeki okulları ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Okul aile birlikleri ile de görüşen Başkan Topaloğlu, şahsi olarak okullara eşit şekilde verilmek üzere 44 bin lira destek olduğunun müjdesini verdi.

"Okullarımıza destek olmaya devam ediyoruz" diyen Başkan Topaloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü; “Eğitim varsa gelecek var sloganıyla yola çıktık ve okullarımıza büyük yatırımlar yaptık. Bugün ise ilçemizdeki okullara 44 bin liralık destek sağlıyoruz. Bu parayı şahsi olarak ben veriyorum. 44 bin lirayı eşit şekilde bölerek okul aile birliklerinin hesaplarına bugün itibariyle yatırmaya başladık. Öğretmen ve öğrencilere başarılar diliyorum. Çocuklarıyla ilgilendiği için de ailelere teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi