Başkan Topaloğlu’ndan okullara ziyaret

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla eğitime her türlü desteği veren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Uğur Okulları Kemer Kampüsü ve İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Topaloğlu'na ziyaretleri sırasında Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.

Bu eğitim öğretim sezonunda Kemer'de eğitime açılan Uğur Okulları Kemer Kampüsünü ve ardından da Kemer İmam Hatip Lisesinde okul müdürleri ve öğretmenlerle de görüşen Belediye Başkanı Topaloğlu, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Başkan Topaloğlu, okul ziyaretlerinden sonra yaptığı açıklamada, geleceğin teminatı olan öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Kemer Belediyesi olarak eğitime her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam ettiklerine işaret eden Topaloğlu, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlara önem veriyoruz. Belediye olarak okullarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kemer anaokulundan üniversiteye kadar olan tüm öğrenciler Kemer Belediyesi'ne emanet” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi