Başkan Topaloğlu’ndan personele yılbaşı öncesi müjde

Göreve geldiği ilk günden bu yana işçi haklarının verilmesi ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için çalışmalar yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni yıl girmeden belediye şirket personelinin maaşlarını yatıracaklarını belirterek, personelin yeni yıla ekonomik anlamda daha rahat girmelerinin kendilerini mutlu edeceğini söyledi.

Belediye şirket personelinin aileleriyle daha rahat bir yılbaşı geçirmesi için harekete geçen Belediye Başkanı Topaloğlu, yılbaşı öncesinde maaşların yatırılacağı müjdesini verdi.

Çalışanlarının maaşlarını ve sosyal haklarını zamanında ödemeye her zaman önem verdiklerine değinen Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer Belediyesi olarak işçilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Personelimizin haklarını korumak için bugüne kadar büyük bir hassasiyet gösterdik. Şirket personelimizin maaşlarını normalde ayın 5'ine kadar yatırmış oluyoruz ancak maaşlarını yıl başı öncesinde vererek rahat etmelerini sağlamak istedik. Çünkü en çok çalışan onlar. Aldıkları maaşlar analarının ak sütü gibi helaldir. Tüm belediye personelimize, ailelerine sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi