UKRAYNA THY LVİV GENEL MÜDÜRÜ AĞIRMAN'A ZİYARET

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Türk Hava Yolları Lviv Genel Müdürü Zafer Ağırman'ı ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu'nun Ukrayna'nın Lviv şehrindeki Kemer'in kardeş şehri olan Truskavets'teki ziyaretleri devam ediyor.

THY Lviv Genel Müdürü Ağırman'a nezaket ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Topaloğlu'na, Kemer Belediyesi meclis üyeleri Hasan Ali Acar, Ferhan Fidan, İsmail Aka ve Kemer Turist Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar da eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ağırman, Kemer'i çok sevdiğini ve her yıl tatil için kemere geldiğini söyledi.

Kemer'in ülke turizmine büyük katkı sağladığını anlatan Ağırman, "Ben Kemer aşığıyım. Kemer, doğası ve denizi ile bütünleşen ender yerlerden. Her yıl Kemer'de tatil yapıyorum. Her gelişimde sayın Başkanımızı ziyaret ediyorum. Misafirperverliklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Kemer turizmine kattığı değerler ve güzel projeleri yakından takip ediyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum." diye konuştu.

Başkan Topaloğlu ise Lviv'deki ziyaretleri kapsamında Zafer Ağırman'ı da ziyaret ettiklerini söyledi.

THY'nin Türkiye'nin gururu olduğunu ifade eden Topaloğlu, "Ülkemizdeki en önemli kurumlardan biri THY'dir. Özellikle ülke turizmine kattığı katkılar ortada. Sayın Zafer Ağırman ile iyi ilişkiler içerisindeyiz. Birlikte güzel çalışmalara imza atacağız. Bizleri ağırladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi