Başkan Topaloğlu’ndan Zafer Bayramı mesajı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101'inci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Topaloğlu mesajında Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan büyük zaferin her aşamasının vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olduğunu söyledi.

Başkan Topaloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Büyük Zafer'in 101. yılına ulaşmanın haklı onur ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi boyunca önüne çıkan tüm engelleri birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla aşan milletimiz; Türk milletinin esir olmayacağını ve Anadolu'nun işgal edilemeyeceğini 30 Ağustos 1922'de kazandığı Büyük Zafer'le tüm dünyaya göstermiştir.
30 Ağustos Zaferi'nin her aşaması son derece önemli vatanseverlikler ve kahramanlık destanlarıyla doludur. Yokluk ve sefaletle boğuşan aziz milletimiz ebedi Başkomutanımız Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde, bundan tam 101 yıl önce, imkansızlıklar içerisinde çok büyük fedakârlıklarla o büyük zaferi elde ettiler. Elde edilen zaferin ışığı; geleceğimizi aydınlatmaya devam edecek.
Bu duygu ve düşüncelerle birlikte, başta Kurtuluş Savaşı'nın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu vatan uğruna canını feda eden tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum.
30 Ağustos Zaferi'nin 101. Yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutlayacağız”

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi