BAŞKAN VEKİLİ AKA, İLÇEDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Kemer Belediye Başkan Vekili İsmail Aka, Kiriş Mahallesinde yapımı devam eden çalışmaları denetledi.
Aka, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül'ün de eşlik ettiği incelemede, söz konusu alandaki çalışmalarda gelinen son nokta hakkında bilgi aldı.
Yapılacak olan çalışmalar kapsamında, 200 metrelik yaya yolu, sağ ve sol taraflarda 5,5 metre genişliğinde araç yolu, 45 araç kapasiteli otopark ve aydınlatmalar yapılacak.
Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, söz konusu park alanında taş döşeme, yağmur suyu drenaj hattı ve alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.
Başkan Vekili Aka, yaptığı açıklamada, “Kiriş mahallemize yeni bir park kazandırıyoruz. Buradaki alanda çalışmalar hızla devam ediyor. Belediye personelimiz halkımıza hizmet için durmadan çalışıyor. Vatandaşımızın denize rahatça ulaşmasını sağlayacak bir yer yapıyoruz. Parkta, insanların rahatça vakit geçirebileceği yeşil alanları da artıracağız. Kemerimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.
Başkan Vekili Aka ve Başkan Yardımcısı Gül, belediye personeli ile de bir süre sohbet ederek kolaylıklar diledi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi