BAŞKAN VEKİLİ FİDAN YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kemer Belediye Başkan Vekili Ferhan Fidan, Tekirova Mahallesinde yapımı devam eden yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Vekili Fidan'a, Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Baki Yalın ile Kemer Belediyesi Tekirova Mahalle Sorumlusu Adem Barış da eşlik etti.
Tekirova Mahallesi Şehit Er Hasan Yılmaz Caddesinde yapılan çalışmalarla ilgili belediye personelinden bilgiler alan Fidan, yağmur suyu drenaj hattında çalışan belediye personeline kolaylıklar diledi.
Fidan, yaptığı açıklamasında, “Kemer Belediyesi olarak alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Başkanımız Necati Topaloğlu öncülüğünde ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Halkımızın taleplerini en kısa süre içerisinde yerine getiriyoruz. Kemer için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Öte yandan Fidan ve beraberindekiler, Tekirova Mahallesindeki esnafı da ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi